Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozdrav od ČEZu

6. 1. 2008

Ale chtěli bychom pouze podotknout, že nemáte na vybranou. Jsme veliká společnost a Vy budete platit to, co Vám řekneme.

V první polovině letošního roku jsme měli čistý zisk 21 000 000 000 Kč (kdo neumí počítat s nulami, tak je to 21 miliard), to je nárůst o 27% oproti loňskému roku, kdy už jsme Vás, tak jako tak, dřeli z kůže. A to někteří chytráci díky teplé zimě málo protopili a kazí nám tak naše ještě vyšší zisky.

V druhé polovině roku plánujeme ještě přidat a mít alespoň dalších 35 miliard zisku. Od toho se totiž odvíjí naše platy, víte. U nás ani uklízečka pod 70 kolíků měsíčně nejde a manažeři by pod melouna za měsíc ani ráno nevstávali z postele.

Proto musíme v roce 2008 zdražit o dalších 40 %. Nebojte se ale, v novinách se bude psát jen o 10%, ale my víme své a umíme na rozdíl od Vás a novinářů počítat.

My máme energii, Vy ji potřebujete. Je to smutné, je to špatné.

Sralo by nás, kdybychom byli na Vašem místě.

P.S. Teď jsme zvědaví, co Vám pošlou plynárny - Váš přítel RWE...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ach, pravičácká stupidita exceluje

(vik, 16. 11. 2008 0:55)

Nebude to tím, že jsi naprostá blbka? A myslíš si, že když budeš ostatním nadávat, tak získáš vyšší sociální status??? Ne ne, holčičko, lůzou jsi a lůzou zůstaneš.
Bohužel tento národ je plný zakomplexovaných idiotů, takže takových příspěvků, jako je ten níže, se bude stále objevovat docela často.
Mně narozdíl od tebe, není dobře z tak idiotských příspěvků, jako pnapř. píšeš ty. Jen to ukazuje, co jste za lidi. Ale můžeš mi něco vysvětlit? Proč idioti, jako jsi ty, musí nejvíc ze všech lidí dávat svou tupost tak najevo. Akorát se ztrapňuješ. Líp by na světě bylo, kdyby podobní blbci raději drželi jazyk za zuby. Problém je, že blbec si většinou své blbosti není vědom a tak mu je úplně lhostejné, že ze sebe dělá kokota, že tupý člověče?

prosim?

(chytrý člověk, 2. 9. 2008 20:15)

Tak todle napsal možná tak nějaký idiot,který chce ostatní zmanipulovat a tuto společnost naprosto ztrapnit
ALE CHYBÍ BZDE PODOTKNOUT,ŽE TÍM TENTO ČLOVĚK ZTRAPNÍ AKORÁT SÁM SEBE!Co kdybych teď napsala taky nějakou stupiditu a poštvala ostatní proti tomuhle webu a vůbec co jen proti tomuhle webu ale rovnou proti celý STRANĚ NA KTERÉ SE BLÝSKÁ KREV A IDIOTI?
:D

já se tak ráda dívám,na ubohé a uplně blbé lidi.Vážně mně to baví. :D