Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. listopadu 2007

Pietní akt u Kounicových kolejí v Brně
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chyba při sametové revoluci

(Sokol, 11. 6. 2012 9:01)

že lidé poslouchali Havla a nezatočili s vámi. Jste daleko horší zločinci , než byli nacisté, vaše lidské oběti nemají v dějinách lidstva obdoby. Před válkou jste nejdřív uzavřeli pakt s Hitlerem , teprve po přepadení SSSR , jste na příkaz vraha Stalina otčili. Ve škole jste nás učili bludy, že jiný odboj než váš za války nebyl. A co Sokové? 1000 jich bylo v počátku nemci zavražděno,potom jste v tom pokračovali vy. Mého dědu, náčelníka Sokola Střešovice jste zavřeli na doživotí do uranových dolů. Pravda , byl tam " jen"
6 let , nebot chíplnul(uchlastal se) vrah a syfilitik Gottwald.Zasazuji se o vaše spravedlivé postrestání, at to pamatujete či ne. Nemci se s nacisty také vypořádali, proč my máme trpět vrahy v našem národě?

Zmrdi

(Anti KSČ, 18. 6. 2010 20:14)

jste zasrani zmrdi komunisticky, vsechny by vas meli zavrit za to, ze zde hlasate ideologii, ktera zabijela miliony lidi, ideologii, ktera znicila tisice zivotu i v nasi zemi.
Stydte se

Kampak na nás! :))

(Michal Doležel, 19. 1. 2009 18:38)

...Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, vás si každý koupí, na nás jste však hloupí! Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, víme jak ta vaše volnost vypadá!
My si v Čechách nenecháme bolševismem hlavy plést, republiku neprodáme za zradu a podlou lest, my jsme národ příliš zdravý, Šmeral nás tu nenakazí, naše zem je maličká, má však svého tatíčka. Za ním půjde každý Čech s písní na svých rtech. Kampak na nás bolševici copak vás to napadá...!
K. Hašler
http://www.youtube.com/watch?v=Lmud55Slh_c